| TEKNİK ÖZELLİK | DEĞER |
|---|---|
| ÜRÜN TİPİ | MSP 02 |
| TASARIM TİPİ | Çift Kademeli Santrifüj Su Pompası |
| EMİŞ GİRİŞİ | 4" |
| BASMA ÇIKIŞI | 3" |
| DEBİ | 1500 LT/DK |
| DEVİR | 2900 RPM |
| ÇALIŞMA BASINCI | 10 - 12 BAR |
| GÜÇ | 35 HP |
| AĞIRLIK | 95 KG |
| REDÜKSİYON ORANI | 1 : 2.66 |
| MEKANİK KEÇE | Burgmann |
| VAKUM SİSTEMİ | Otomatik Emiş Sistemi Yapılabilir |
| GÖVDE MALZEMESİ | Alüminyum ve Pik Döküm |
| MİL YATAKLAMA | Bronz Yataklama |
| SES SEVİYESİ | Düşük Ses Seviyesi |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | +40°C / -15°C |
| ŞANZIMAN YAĞI | 10/40 - 1.5 LT |
| RULMAN TİPİ | ZKL 3306 / NACHI 6207 |
MEZGİT SU TANKERİ POMPASI
MEZGİT ARAZÖZ SU POMPASI
MEZGİT TRAKTÖR POMPASI
MEZGİT SU TANKERİ PARÇALARI
MEZGİT ARAZÖZ PARÇALARI
MEZGİT SU MONİTÖRÜ
MEZGİT JET SPREY
MEZGİT POMPA
MEZGİT TRAKTÖR SU POMPASI