| P/N | Ayakta durma pozisyonu.* | Seviye pozisyonu.* | Ağırlık | Paket | |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.0400.10 | 9 l/dak - 2,4 USGpm | 6 l/dak - 1,6 USGpm | 436 gr / 15,38 oz | 20 | |
| 28.0400.38 | 4 l/dak - 1,06 USGpm | 3 l/dak - 0,79 USGpm | 441 gr / 15,55 oz | 20 |
| Ortak Özellikler | |
|---|---|
| Nominal Basınç | 350 bar - 35 MPa - 5100 psi |
| İzin Verilebilir Basınç | 390 bar - 39 MPa - 5650 psi |
| Pompa dağıtımında kullanım için maksimum akış hızı. | 60 l/dak - 15,9 USGpm |
| Pompa girişinde kullanım için maksimum akış hızı | 30 l/dak - 7,9 USGpm |
| Maksimum çalışma sıcaklığı | 75 °C - 165 °F |
| Maksimum Gerilim | 230 V |
| Maksimum anahtarlama kapasitesi | 60 VA |
| Maksimum Akım Gücü | 3 A |
| Elektrik kablosu | 2x0,5 mm kare. |
| Kablo uzunluğu | 1250 mm - 49,2 inç |
| Elektrik yalıtımı | 55 IP |
| Giriş | 3/8 Bsp F |
| Çıkış | 3/8 Bsp F |
| Ek Notlar | * Minimum çalışma akış hızı |