| P/N | Panjur | Ölçü cıvatası | Ağırlık | Paket | |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.0500.10 | Delrin | - | 288 gr / 10,16 oz | 25 | |
| 28.0540.10 Pirinç piston kapağı |
Pirinç | - | 300 gr / 10,58 oz | 25 | |
| 28.0530.10 1/4 Bsp F gösterge portu ile |
Delrin | 1x 1/4 Bsp F | 308 gr / 10,86 oz | 25 | |
| 28.0535.00 1/4 Bsp F gösterge portu ile |
Pirinç | 1x 1/4 Bsp F | 318 gr / 11,22 oz | 25 |
| Ortak Özellikler | |
|---|---|
| Giriş | 3/8 Bsp M |
| Çıkış | 3/8 Bsp M |
| Nominal Basınç | 250 bar - 25 MPa - 3650 psi |
| İzin Verilebilir Basınç | 280 bar - 28 MPa - 4050 psi |
| Nominal Akış Hızı | 30 l/dak - 8 USGpm |
| Seviye pozisyonu.* | 3 l/dak - 0,8 USGpm |
| Ayakta durma pozisyonu.* | 3 l/dak - 0,8 USGpm |
| Maksimum çalışma sıcaklığı | 75 °C - 165 °F |
| Maksimum Gerilim | 230 V |
| Maksimum Akım Gücü | 3 A |
| Maksimum anahtarlama kapasitesi | 60 VA |
| Elektrik kablosu | 2x0,5 mm kare. |
| Kablo uzunluğu | 1250 mm - 49,2 inç |
| Elektrik yalıtımı | 55 IP |
| Ek Notlar | *Minimum çalışma akış hızı |