| P/N | Ayakta durma pozisyonu.* | Seviye pozisyonu.* | Bağlantılar | Ağırlık | Paket | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.0460.15 | 12,5 l/dak - 3,3 USGpm | 7,5 l/dak - 2 USGpm | 3/4 Bsp FF | 975 gr / 34,4 oz | 4 | |
| 28.0460.00 | 12,5 l/dak - 3,3 USGpm | 7,5 l/dak - 2 USGpm | 3/4 F Npt | 975 gr / 34,4 oz | 4 |
| Ortak Özellikler | |
|---|---|
| Nominal Basınç | 280 bar - 28 MPa - 4000 psi |
| İzin Verilebilir Basınç | 310 bar - 31 MPa - 4500 psi |
| Pompa dağıtımında kullanım için maksimum akış hızı. | 100 l/dak - 26,4 USGpm |
| Pompa girişinde kullanım için maksimum akış hızı | 50 l/dak - 13,2 USGpm |
| Maksimum çalışma sıcaklığı | 75 °C - 165 °F |
| Maksimum Gerilim | 230 V |
| Maksimum anahtarlama kapasitesi | 60 VA |
| Maksimum Akım Gücü | 3 A |
| Elektrik kablosu | 2x0,5 mm kare. |
| Kablo uzunluğu | 1250 mm - 49,2 inç |
| Elektrik yalıtımı | 55 IP |
| Ek Notlar | * Minimum çalışma akış hızı |