FABRİKA İÇİ KULLANIM İÇİN İDEAL
| Teknik Özellik | LM-C300B |
| Enerji | Battery / Akülü |
| Voltaj | 36V / 200AH |
| Verimlilik | 9000 m² / Saat |
| Fırça Genişliği | 1040 mm |
| Silici Genişliği | 1350 mm |
| Fırça Motoru | 2 x 500 Watt |
| Vakum Motoru | AMETEK LAMP 550 Watt |
| Yürüyüş Motoru | AMER 1300 Watt |
| Silecek Kaldırma Motoru | 2 x 100 Watt |
| Temiz & Kirli Su Tankı | 190 LT / 260 LT |
| Çalışma Süresi | 4 Saat |
| Şarj Süresi | 8 Saat |
| Ağırlık (Brüt) | 620 Kg |
| Ölçüler (GxYxU) | 113 x 170 x 199 cm |