| Teknik Özellik | LM-S1060B |
| Enerji | Battery / Akülü |
| Voltaj | 12V / 100AH |
| Verimlilik | 4800 m² / Saat |
| Fırça Genişliği | 520 mm |
| Süpürme Genişliği | 1060 mm |
| Fırça Motoru | Main 160 Watt + Side 110 Watt |
| Vakum Motoru | 120 Watt |
| Filtre Alanı | 2,6 m² |
| Toz Haznesi | 35 LT |
| Temiz Su Haznesi | 5 LT |
| Çalışma Süresi | 2 Saat |
| Şarj Süresi | 4 Saat |
| Ağırlık (Brüt) | 120 Kg |
| Ölçüler (GxYxU) | 110 x 85 x 100 cm |